img
img
img
DOFINANSOWANIA arrow-right
			.svg about-us-top.png
img

wydajność

Skuteczne grzanie przy temperaturze zewnętrznej -28°C

img

osiągi

Nawet +65°C na zasilaniu przy temperaturze -22°C

img

gwarancja

5-letnia gwarancja na pompę ciepła Alpha Innotec

img

Dlaczego powietrzne pompy ciepła?

Powietrzne pompy ciepła wymagają minimalnej powierzchni wewnątrz budynku i są niezwykle łatwe w instalacji. Do ogrzewania powietrzne pompy ciepła wykorzystują energię cieplną pobraną z powietrza na zewnątrz budynku. Montaż powietrznych pomp ciepła nie wymaga zatem prac ziemnych, co pozwala na zmniejszenie kosztów. Pompy tego typu świetnie nadają się np. do obiektów z basenem letnim lub obiektów z sezonowo zwiększonym zapotrzebowaniem na c.w.u. .

img
img

Powietrzne pompy ciepła alpha innotec LWD i LWDV z inwerterem i naturalnym czynnikiem chłodniczym R290 (propan), zaliczają się do najwydajniejszych pomp powietrznych dostępnych na rynku. Specjalny „tryb cichy” zapewnia wyjątkowo cichą pracę także w nocy.

img

Powietrzne pompy ciepła Mitsubishi Electric ECODAN - zaprojektowane do pracy w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

img
img
img

Japońska marka Daikin w 2006 r. zapoczątkowała na świecie erę domowych powietrznych pomp ciepła. Zobacz najnowszą ewolucję pompy ciepła Daikin Altherma III.

Przykładowe zastosowania powietrznych pomp ciepła

Zarówno pompa ciepła do ogrzewania podłogowego, jak i powietrzna pompa ciepła mają wiele zastosowań. Najczęściej wykorzystywane są w budynkach jednorodzinnych, ale coraz częściej w budynkach użyteczności publicznej, jak i  w budynkach przemysłowych. Ogromny wachlarz różnorakich jednostek od 3 do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset kW pozwala bardzo precyzyjnie dobrać odpowiednią jednostkę do zapotrzebowania, które ma zostać w pełni zaspokojone przez pompę ciepła. Ciepło wytwarzane przez pompę ciepła możemy wykorzystać na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, a nawet podgrzania wody w basenie

img dowiedz się więcej img

Jaką pompę wybrać i jak ograniczyć koszta?

Umów się na bezpłatne konsultacje + 48 602 762 688

nasz obszar działania: Łódź i woj. łódzkie.

chat.svg

Nasi konsultanci pomogą otrzymać dofinansowanie do montażu pompy ciepła. Zapewniamy profesjonalny projekt i montaż całej instalacji grzewczej. Dzięki temu gwarantujemy, że system ogrzewania zapewni komfort na długie lata.