img
img
img
DOFINANSOWANIA arrow-right
			.svg about-us-top.png

Najważniejsze zalety odkurzaczy centralnych

img

Wygoda

Odkurzacz nie blokuje miejsca w szafie i nie ma potrzeby biegania z nim po całym domu. Nie trzeba także szukać gniazdek, po prostu umieszczamy rurę w jednym z otworów i sprzątamy.

img

Inwestycja w dom

Centralny odkurzacz ułatwia codzienne porządki, ale jest też znaczącym argumentem przy odsprzedaży domu. Posiadanie takiej instalacji ułatwia znalezienie kupca i podnosi wartość nieruchomości.

img

Korzyści dla zdrowia

Zdrowie domowników łatwiej utrzymać w dobrym stanie gdy wszystkie roztocza i brudy są bezpowrotnie usuwane. Wyrzucone poza dom nie mogą się dalej rozwijać tak jak w pojemniku zwykłego odkurzacza.

Jak działa odkurzacz centralny?

img

Odkurzacz Centralny to świetne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę. Jednostka centralna, czyli nasz odkurzacz, umieszczona jest zazwyczaj w garażu lub pom. gospodarczym, przez co nie słychać uciążliwego hałasu silnika. Osoby znajdujące się w pomieszczeniach sprzątanych nie są narażone na hałas, a pojemnik na kurz można opróżnić z dala od pomieszczeń mieszkalnych. Jedynymi widocznymi elementami odkurzacza centralnego są ozdobne gniazda ssące oraz rura wraz z zestawem sprzątającym.

Gdy użytkownik włoży rurę giętką do gniazda ssawnego, odkurzacz załącza się automatycznie i jest gotowy do pracy. Korzystanie z Odkurzacza Centralnego jest o wiele skuteczniejsze niż użycie systemów przenośnych. Wytwarza on dużo większe podciśnienie, przez co również większy przepływ powietrza, co zwiększa efektywność sprzątania. Wąż jest dużo lżejszy od tego w klasycznym, przenośnym odkurzaczu, co znacznie ułatwia sprzątanie.

Schemat instalacji jednostki centralnej Husky

img

System sprzątania na sucho i mokro

img
img
img
img

Marka Husky dla wygody użytkownika stworzyła modele z funkcją sprzątania na sucho i mokro, które idealnie nadają się do sprzatania powierzchni mokrych w kuchni, restauracji, ściągania wody wokół basenów, itp. Jednostki te wyposażone zostały w automatyczny odpływ zanieczyszczeń do kanalizacji oraz przyłącze owdy. Dzięki temu, po skończonej pracy, urządzenie samo pozbywa się zanieczyszczeń oraz czyści zbiornika za pomocą strumienia wody. Odkurzacze z serii Husky Automatic idealnie nadają się do czyszczenia parkietów drewnianych, paneli, płytek oraz wykładzin, dywanów itp.

Dodatkowe opcje

arrow-right.svg

Automatyczna szufelka

Centralne odkurzacze mają dobre opinie dzięki bogatej ofercie akcesoriów. Najpopularniejsze udogodnienie to niewielki otwór w kuchni lub przedsionku automatycznie zasysający zamiatane nieczystości.

arrow-right.svg

Czyszczenie kominka

Zastosowanie dedykowanych separatorów popiołu pozwala wykorzystać centralny odkurzacz do czyszczenia kominków.

Jaki odkurzecz centralny wybrać?

Umów się na bezpłatne konsultacje + 48 602 762 688

nasz obszar działania: Łódź i woj. łódzkie.

chat.svg

Zapewniamy profesjonalny projekt i montaż całej instalacji odkurzaczy centralnych. Dzięki temu gwarantujemy, że system zapewni komfort na długie lata.

Odkurzacz centralny ma wiele atutów!

Posiada też wiele przewag nad standardowym urządzeniem
img

Całkowity brak hałasu. Odkurzanie nie płoszy już rodziny ani domowych zwierząt. Podczas sprzątania można normalnie rozmawiać.

img

Wszystkie nieczystości trafiają do bezpiecznego pojemnika w pomieszczeniu gospodarczym lub garażu, a kurz i piasek są trwale usuwane z domu.

img

Bardzo wysoka skuteczność sprzątania. Centralny odkurzacz ma większą moc i zdecydowanie lepiej radzi sobie z usuwaniem brudu niż jakikolwiek inny sprzęt.