img
img
img
DOFINANSOWANIA arrow-right
			.svg about-us-top.png

Rekuperatory ThesslaGreen - najważniejsze zalety

img

30% większe oszczędności energii

Wymiana powietrza trwa w sposób ciągły. Rekuperator ThesslaGreen pracuje niezależnie od warunków pogodowych, stale zapewniając dopływ świeżego powietrza do domu. Oznacza to, że praca rekuperatora ma ogromny wpływ na dobre samopoczucie domowników oraz zdrowy sen.

img

Dwukrotnie mniejszy hałas w instalacji nawiewnej

Powietrze, które dostarcza do domu rekuperator, ma optymalną temperaturę. Nie ma konieczności otwierania okien czy drzwi w celu wywietrzenia pomieszczeń w trakcie pracy rekuperatora. Hałas wynikający z pracy rekuperatora ThesslaGreen jest zależny od jego wydajności i zazwyczaj nie przekracza 55 dB /dla kanału nawiewnego/.

img

40% bardziej skuteczna filtracja powietrza

Montaż nowoczesnego rekuperatora pozwala na odzysk i powtórne wykorzystanie nawet 95% energii utraconej z powietrza, które wydostaje się poprzez klasyczną wentylację grawitacyjną.

Czy wiedziałeś, że że bez zbilansowanej wentylacji sprawność rekuperatora jest nawet o 30% niższa?

Sprawność odzysku ciepła każdego rekuperatora jest możliwa tylko przy zrównoważonych przepływach powietrza. Tylko w takich warunkach rekuperator odzyskuje ciepło od całego powietrza usuwanego z budynku i wykorzystuje je do podgrzania powietrza nawiewanego. Systemy sterowania większości central wentylacyjnych nie mierzą̨ rzeczywistych przepływów powietrza, a użytkownik ustawiając na panelu sterowania intensywność́ wentylacji w rzeczywistości ustawia jedynie prędkość́ obrotową wentylatorów. Dlatego, na skutek zmian warunków atmosferycznych, działania wiatru, naturalnego zanieczyszczenia filtrów oraz kondensacji wilgoci w wymienniku ciepła, przepływowi powietrza nawiewanego i wywiewanego, ulegają̨ ciągłym zmianom. Niezrównoważenie wentylacji przekracza często 30%, zwiększając  straty ciepła i koszty ogrzewania w sposób proporcjonalny.

img
img

Prosto, znaczy szybciej

Prostota Air++ sprawia, że wszystko czego oczekujesz od Twojego systemu osiągniesz szybciej i nie stracisz czasu na studiowanie instrukcji obsługi!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI arrow-right.svg

40% bardziej skuteczna filtracja

Prawidłowo działająca wentylacja domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 150m2 w ciągu roku przetłacza ponad 820 tys. m3 świeżego powietrza, czyli pojemność około 220 basenów olimpijskich. W środowisku miejskim, w każdym 1 m3 powietrza znajduje się około 1 mln cząstek pyłu, które wraz z powietrzem trafią do domu.

img

Jak ograniczyć rachunki w swoim domu i poprawić jakość powietrza?

Umów się na bezpłatne konsultacje + 48 602 762 688

nasz obszar działania: Łódź i woj. łódzkie.

chat.svg

Nasi konsultanci pomogą otrzymać dofinansowanie do montażu wentylacji mechanicznej. Zapewniamy profesjonalny projekt i montaż rekuperacji. Dzięki temu gwarantujemy, że system rekuperacji będzie sprawny przez długie lata.