CZYM JEST ODKURZACZ CENTRALNY?

Odkurzacze centralne to bardzo wygodne i coraz częściej stosowane rozwiązanie. Najlepiej pomyśleć o komforcie domowników już na etapie projektowania domu. Dowiedz się jak przygotować odpowiednią instalację i umów się na bezpłatne konsultacje pod nr. tel: 602 762 688

Projekt oraz instalacja systemu Odkurzacza Centralnego

Jeśli jesteś na etapie projektowania lub budowy domu mocno zachęcamy do zaprojektowania i wykonania instalacji odkurzacza Centralnego. Wcześniejszy projekt instalacji ograniczy kolizje z innymi instalacjami i znacznie ułatwi dalszy montaż. Centralne odkurzacze są łatwe w montażu. Dla naszych fachowców jest to zazwyczaj zadanie na jeden dzień i w żaden sposób nie opóźnia wykańczania domu. Koszt instalacji jest nie wysoki co zachęca do podjęcia decyzji o instalacji systemu Odkurzacza Centralnego.
Zapewniamy profesjonalny projekt instalacji, jej wykonanie i montaż odkurzacza. Dzięki temu gwarantujemy, że system będzie sprawny przez długie lata.

domek-santech-
zcv875-ergo-2

Zasada działania – informacje ogólne

Odkurzacz Centralny to świetne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę. Jednostka centrala czyli nasz odkurzacz umieszczona jest zazwyczaj w garażu lub pom. gospodarczym przez co nie słychać uciążliwego hałasu silnika, osoby znajdujące się w pomieszczeniach sprzątanych nie są narażone na hałas, a pojemnik na kurz można opróżnić z dala od pomieszczeń mieszkalnych. Jedynymi widocznymi elementami odkurzacza centralnego są ozdobne gniazda ssące oraz rura wraz z zestawem sprzątającym.

Gdy użytkownik włoży rurę giętką do gniazda ssawnego, odkurzacz załącza się automatycznie i jest gotowy do pracy. Korzystanie z Odkurzacza Centralnego jest o wiele skuteczniejsze niż użycie systemów przenośnych, wytwarza on dużo większe podciśnienie przez co również większy przepływ powietrza, co zwiększa efektywność sprzątania, wąż jest dużo lżejszy od klasycznego przenośnego odkurzacza, co znacznie ułatwia sprzątanie.

Nasi konsultanci pomogą rozplanować gniazda odkurzacza w projektowanym domu i dobrać optymalne urządzenie.

Odkurzacz centralny – najważniejsze zalety

  1. Wygodne sprzątanie – odkurzacz nie blokuje miejsca w szafie i nie ma potrzeby biegania z nim po całym domu. Nie trzeba także szukać gniazdek, po prostu umieszczamy rurę w jednym z otworów i sprzątamy.
  2. Korzyści dla zdrowia – zdrowie domowników łatwiej utrzymać w dobrym stanie gdy wszystkie roztocza i brudy są bezpowrotnie usuwane. Wyrzucone poza dom nie mogą się dalej rozwijać tak jak w pojemniku zwykłego odkurzacza.
  3. Inwestycja w dom – centralny odkurzacz ułatwia codzienne porządki, ale jest też znaczącym argumentem przy odsprzedaży domu. Posiadanie takiej instalacji ułatwia znalezienie kupca i podnosi wartość nieruchomości.
waz-gietki-ergo

Cicho i dokładnie

Centralny odkurzacz posiada wiele przewag nad standardowym urządzeniem. Oto kluczowe atuty.

Całkowity brak hałasu. Odkurzanie nie płoszy już rodziny ani domowych zwierząt. Podczas sprzątania można normalnie rozmawiać.

Wszystkie nieczystości trafiają do bezpiecznego pojemnika w pomieszczeniu gospodarczym lub garażu, a kurz i piasek są trwale usuwane z domu.

Bardzo wysoka skuteczność sprzątania. Centralny odkurzacz ma większą moc i zdecydowanie lepiej radzi sobie z usuwaniem brudu niż jakikolwiek inny sprzęt.

tk28380-zestaw-elektrokomfort

Automatyczna szufelka

Centralne odkurzacze mają dobre opinie dzięki bogatej ofercie akcesoriów. Najpopularniejsze udogodnienie to niewielki otwór w kuchni lub przedsionku automatycznie zasysający zamiatane nieczystości.

Czyszczenie kominka

Zastosowanie dedykowanych separatorów popiołu pozwala wykorzystać centralny odkurzacz do czyszczenia kominków.

Zadzwoń i podaj planowany rozmiar domu i rozkład pokoi. Nasz technik pomoże podjąć decyzję jaki model odkurzacza wybrać.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.