pompy_ciepla_top2_pod_menu

Nowy kondensacyjny kocioł gazowy CGB-2

Wolf CGB-2 wyznacza nowe standardy
Nowy ścienny kocioł gazowy CGB-2 to godny następca wychwalanego w testach poprzednika. Urządzenie to dostępne jest w trzech wielkościach – 14, 20 oraz 24. Dzięki niewielkim wymiarom zewnętrznym stanowi idealne rozwiązanie dla systemów grzewczych centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej w mieszkaniach oraz domach jedno- i wielorodzinnych. Łatwy dostęp do komory spalania oraz do podzespołów kotła pomaga przy rutynowych pracach konserwacyjnych. Czyszczenie komory nie wymaga całkowitego demontażu tak, jak ma to miejsce w przypadku innych urządzeń. Wystarczy po prostu ją wysunąć, co pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek.
Do licznych zalet urządzenia należy ponadto znormalizowana sprawność (110% Hi) oraz płynne regulowanie mocy już od 1,8 kW. Użytkowanie jest wyjątkowo proste, dzięki automatycznemu dopasowaniu do spalanego gazu, które pozwala na maksymalne zniwelowanie emisji szkodliwych substancji. Przejście na gaz płynny jest możliwe bez potrzeby regulacji zawartości CO2. Ponadto kotły CGB-2 (K) serii II, dzięki trwałej konstrukcji i wbudowanej izolacji wewnętrznej zapewniają ciche działanie, a także stabilną i niezakłócającą spokoju mieszkańców pracę kotła.

kotly_wolf_zdjecie
kociol_wolf_zdjecie2b

Zalety które mówią same za siebie

  • Sprawność znormalizowana 110% Hi
  • Płynnie regulowana moc już od 1,8 kW (CGB-2 14 kW
  • Automatyczne dopasowanie do rodzaju spalanego gazu, które pozwala maksymalnie zniwelować emisję szkodliwych substancji oraz dopasować działanie urządzenia do zmieniających się właściwości paliwa
  • Automatyczne dopasowanie parametrów dla systemu powietrznospalinowego
  • Wysoce wydajna zintegrowana pompa elektroniczna
  • Dłuższy czas pracy urządzenia oraz mniejsza ilość uruchomień kotła gwarantują większą efektywność urządzenia
  • Możliwe przejście na gaz płynny bez potrzeby regulacji zawartości CO2
  • Wbudowana izolacja wewnętrzna zapewnia ciche działanie oraz stabilną, cichą pracę kotła – trwała konstrukcja
  • Nowy system regulacji Wolf – BM-2

Zadzwoń, podaj planowaną liczbę domowników i umów się na wizję lokalną. Nasz technik pomoże podjąć decyzję jaki kocioł wybrać.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.